Tip Efekt lupa
  • 1 z 9
 

DŘEVĚNÝ REGÁL ROHOVÝ B-33 220x85x38 - BOROVICE

 
Výška: 220cm
Šířka: 85cm
Hloubka: 38cm
Materiál: borovicové dřevo
Počet políc: 7 
Nosnost police: 35 kg
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
2.10.2023
2 896 Kč
2 393 Kč bez DPH
   
Kategorie Rohové regály dřevěné
Záruka 2 roky
 
Regál B-33 je velmi esteticky vyhotovený - ideální pro interiér vašeho domova. Lze s ním zacházet jako s jednotlivým kusem nábytku. Rohové regály jsou ideální pro využití místa v rohu místnosti. Tyto prostory jsou většinou špatné využitelné. No s rohovým regálem využijete prostor rohu na 100%.
 
Regál je možné rozšířit o další regál z naší nabídky v různých rozměrech. Regály jsou zpracovány stejným způsobem, díky tomu si můžete vytvořit útulný pokoj, elegantní knihovnu nebo koupelnu, ve které dřevěné prvky místnost určitě zahřejí a učiní z ní útulný koutek. Regál je velmi funkční, protože nezabírá mnoho místa a lze ji umístit téměř v každé místnosti.
 
Každá police má nosnost 35 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Latě na policích jsou montovány podélně. Každa z polic se ku každé noze regálu montuje pomocí dvou šroubů. Police je vložena do drážky vyfrézované v noze, za účelem větší stability a pevnosti.
 
Nohy regálů série B jsou předpřipravené na montáž. Každá z nohou má předvrtané díry pro upevnění polic a také vyfrézované drážky na police, do kterých se police vsazují aby byla zajištěna stabilita celé konstrukce. Nohy stojanu sestávají ze 2 prvků 170 cm a 50 cm spojených speciálním kovovým konektorem, který dále posiluje strukturu stojanu. Mezi řešení, která odlišují tuto řadu regálů od konkurence, patří možnost zvednutí stojanu pomocí speciálních konektorů BRML. Díky dalším prvkům můžete vytvářet libovolné skladové kompozice.
 
Výška: 220 cm
Šířka: 85 cm
Hloubka: 38 cm
Tloušťka dreva police: 11 mm
Tloušťka a šířka dreva nohy: 11 mm x 60 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolně každých 20 cm
Materiál: borovicové dřevo 
Počet polic: 7
Nosnost police: 35 kg
Nosnost regálu: 245 kg
Montáž: police se šroubují k noze
 
Všechny prvky regálu byly vyrobeny ze zdravé borovice, čtyřstranně zpracované. Dřevo je suché a bez vad. Regály posíláme v demontovaném stavu. Instalace na základě přiložených pokynů je velmi jednoduchá a netrvá déle než 15 minut.
 
 

Podobné produkty

Šířka 85
Hloubka 38
Řada B
Přidat hodnocení
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
F Avatar autora | 6.1.2022
Samotný regál bezva, snadná montáž, používáme do spíže a v pohodě. Jen nám nebyly dodány spojky (RLM) na hlavní část a nástavec, ale stačilo za pár korun koupit obdobné - ani jsem necítil potřebu to reklamovat
5
Avatar autora | 29.12.2021
Regál používáme na uskladnění hraček. Stojí v dětském koutě v obýváku, takže není pravda že by musel být jen do komory, nebo garáže. Pokud člověk není citlivka a nepotřebuje designovku za 30 litrů, tak bez problémů poslouží a nevypadá vůbec blbě.
5
Z Avatar autora | 5.9.2021
Regál vhodný pouze do komory či garáže. Odštipující se dřevo, velice tenké nosné bočnice i police, které byly oříškem spojit. Museli jsme navrtávat díry předem, aby se dřevo neštípalo a šroubky se chytly.
5
LN Avatar autora | 8.3.2021
Nekvalitní materiál, naprosto příšerné nastavení délky nosných latí pomocí jakýchsi želízek, nepřesné frézování, nestabilnost. Prodej takovéhoto paskvilu považuji za šokující drzost a nestoudnost. (Mimo jiné inzerujete využitelnost regálu také jako knihovny - možnosti umístění polic toto využití však zcela vylučují - .možná by neškodilo podívat se, jak vypadá standardní formát knihy....)