Dřevěné regály - Vytvořte si svůj regál

Pokud potřebujete vytvořit regál podle individuálních potřeb, jsou dřevěné regály LS tou správnou volbou. Série LS je vyrobena z borového dřeva, které je čtyřstrane opracované. Existuje výběr ze tří různých typů polic:
- Standardní police
- Police na víno
- Police pro bedny
V případě potřeby je možné vybrat pouze jeden typ polic nebo směs polic v jedném regálu. Série LS je proto skvělou volbou pro uložení různých druhů komodit do jedné police. Regály jsou vhodné pro použití ve spíži, garáži, sklepě, ale lze je také používat v obchodech nebo jako stojany na knihy. Použití stojanu můžete určit policemi, které si vyberete.

 

Nohy regálu (LSN):
regály mohou být ve třech různých výškách a to:
- LSN 86 cm x 33 cm
- LSN 124 cm x 33 cm
- LSN 163 cm x 33 cm

Police regálu:
na výběr je ze tří různých druhů polic:

Standardní police LSP se využívá pro běžné skladování různých komodit. Nosnost jedné police je 50kg. Rozměr police je 66,6 cm x 31,3 cm.

Police na víno LSW se využívá k ukládání lahví. Nosnost jedné police 50kg. Na jednu polici lze umístit 6 lahví. Rozměr police je 66,6 cm x 31,3 cm.


Police na bedničky a přepravky LSS je využitelná na skladování klasických bedýnek, případně přepravek určených k odkládání lahví. Police se do regálu montuje pod úhlem, čili máte vždy přístup k vrchní části bedničky nebo přepravky, a tudíž lze vybrat její obsah bez vytahování bedýnky z regálu. Jako prevence proti uklouznutí bedýnky slouží lišta, která se namontuje na zadní stranu regálu nebo na přední část police, v závislosti na způsobu uložení bedýnek Rozměr police je 66,6 cm x 34 cm.

 

 
125
2251125225

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem