Často kladené dotazy

Kdy mi zboží přijde?

U každého zboží uvádíme jeho dostupnost. Jedná se o počet pracovních dnů, do kterých jej umíme doručit. Pokud je zboží dostupné, hned po zabalení bude expedováno.

Je možné regály navzájem kombinovat?

Ano, avšak závisí to na typu regálu. Průmyslové nekonečné regály a celokovové nekonečné regály segmentového systému jsou přesně určeny ke vzájemnému kombinování mezi sebou a tvorbě regálových systémů.

Které regály jsou vhodné do exteriéru?

Plastové policové regály jsou vhodnější do exteriérových prostor, jelikož jsou vyrobeny z PVC a polypropylenu. Pokud jde o kovové regály, vhodnou volbou do exteriéru jsou pozinkované celokovové regály.

Jakou nosnost mají kovové nohy?

U kovových nohou neuvádíme přesnou nosnost, ale můžete na nich položit i těžší stolové desky vyrobené například z mramoru.

Jaká je nosnost regálů?

Nosnost naleznete uvedenou u každého produktu. V případě, že plánujete skladovat těžší materiál, sáhněte po některém z našich extra silných regálech s nosností police od 350 do 500 kg.

Jaká je cena dopravy?

Cena dopravy začíná od 150 czk. Při vytváření objednávky vám automaticky vypočítáme přesnou cenu dopravy za vaše zboží.

Jak postupovat v případě reklamace?

V případě, že vám přijde poškozené zboží nebo má nějakou vadu, kontaktujte nás e-mailem na info@tvujregal.cz nebo telefonicky na čísle +420 606 884 336. Chybějící či poškozenou část vám zašleme na naše náklady. V případě, že se jedná o produkt, na který se musí podívat náš reklamační technik, reklamované zboží od vás převezme kurýr a doručí k nám.

Přesný postup reklamace zboží naleznete v části Reklamace zboží.

Jaký je rozdíl mezi šroubovacím a zaskakovacím typem montáže?

Celošroubovací regály jsou takové, jejichž každá část, police a nohy, se přichytává pomocí šroubů. Zaskakovací regály fungují na principu lisovaných západek. Police regálu jsou k nohám připevněny pomocí bezšroubového systému. Díky vyražení jamek ve středech jazýčků je eliminována vůle mezi jednotlivými komponenty, přičemž konstrukce regálu je mnohem stabilnější.

Řada STANDARD, SOLID a STRONG mají kombinovaný typ montáže, kde se noha spojuje pomocí spojky tvaru L a čtyř šroubů.

Je možné dokoupit samostatnou polici?

Ano. U průmyslových nekonečných, celokovových nekonečných a regálů sérií SOLID, STANDARD a STRONG je možné si doobjednat polici přímo na e-shopu. Pokud máte zájem o polici k jinému typu regálů, kontaktujte nás e-mailem na info@tvujregal.cz nebo telefonicky na +420 606 884 336.

Nabízíte možnost vyrobení stolní nohy na míru?

Ovšem. V případě zájmu o kovovou stolní nohu na míru nám pošlete přibližný náčrt nohy a rozměry na e-mail info@tvujregal.cz. Následně vám zašleme cenovou nabídku.