Tip Efekt lupa
  • 1 z 9
 

DŘEVĚNÝ REGÁL B-27 200x80x28 6 políc-BOROVICE

 
Výška: 200cm
Šířka: 80cm
Hloubka: 28cm
Materiál: borovicové dřevo
Počet políc: 6
Nosnost police: 35kg 
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do
3.10.2023
1 250 Kč
1 033 Kč bez DPH
   
Kategorie POLICOVÉ REGÁLY - Dřevěné
Záruka 2 roky
 
Regál B-27 je velmi esteticky vyhotovený - ideální pro interiér vašeho domova. Lze s ním zacházet jako s jednotlivým kusem nábytku nebo rozšířit o další regály z naší nabídky v různých rozměrech. 
 
Regály jsou zpracovány stejným způsobem, díky tomu si můžete vytvořit útulný pokoj, elegantní knihovnu nebo koupelnu, ve které dřevěné prvky místnost určitě zahřejí a učiní z ní útulný koutek. Regál je velmi funkční, protože nezabírá mnoho místa a lze ji umístit téměř v každé místnosti.
 
Každá police má nosnost 35 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Latě na policích jsou montovány podélně. Každa z polic se ku každé noze regálu montuje pomocí dvou šroubů. Police je vložena do drážky vyfrézované v noze, za účelem větší stability a pevnosti.
 
Nohy regálů série B jsou předpřipravené na montáž. Každá z nohou má předvrtané díry pro upevnění polic a také vyfrézované drážky na police, do kterých se police vsazují aby byla zajištěna stabilita celé konstrukce. Mezi řešení, která odlišují tuto řadu regálů od konkurence, patří možnost zvednutí stojanu pomocí speciálních konektorů BRML. Díky dalším prvkům můžete vytvářet libovolné skladové kompozice.
 
Výška: 200 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 28 cm
Tloušťka dreva police: 11 mm
Tloušťka a šířka dreva nohy: 11 mm x 60 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolně každých 20 cm
Materiál: borovicové dřevo 
Počet polic: 6 
Nosnost police: 35 kg
Nosnost regálu: 210 kg
Montáž: police se šroubují k noze
 
Všechny prvky regálu byly vyrobeny ze zdravé borovice, čtyřstranně zpracované. Dřevo je suché a bez vad. Regály posíláme v demontovaném stavu. Instalace na základě přiložených pokynů je velmi jednoduchá a netrvá déle než 15 minut.

Podobné produkty

Šířka 80
Hloubka 28
Řada B
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 16.1.2023
regál za tu cenu není moc kvalitní. za loňské ceny to šlo. místy se kus odštípl a dřevo je hodně měkké takže bez zatížení je trochu vachrlatý. když se zatíží je to lepší. loni jsem kupovala dub a kvalita byla o hodně lepší
5
DS Avatar autora | 31.3.2022
Regál je v pořádku, praktický, jak jsem očekávala. Akorát na lištách bylo dost suků, zvlášť jeden v místě šroubu, takže se kus ulomil a museli jsme vrtat na jiném místě.
5
AF Avatar autora | 1.11.2021
Pěkné. Mohlo by být místy lépe zahoblovano, ale výsledek plní účel a to je v pořádku.