Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3229 hodnocení
5
3007x
4
136x
3
45x
2
11x
1
30x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Martina
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2021
Trochu sme sa obávali, ako dlho bude trvať dodanie,keďže tu bolo veľa negatívnych recenzií..nakoniec ale dodané asi za 10 dni, takže fajn. Sice to bolo bez ohlásenia dopredu,len zavolal kuryr,keď už bol u nás,ešteže je manžel na homeoffice. Regál odpovedá tomu, čo sme očakávali, trochu ošúchané dosky, to by sa dalo ošetriť lepším zabalenim,ale nám to tak nevadí,keďže aj tak ide do komory a zakrátko by sa osuchali tak či tak.
JV
Jana Vilímková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2021
R
Richard
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2021
Doporucuji
V
Vladimíra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2021
velice jsem spokojena
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2021
dodání rychlejší, než bylo avizováno, zboží moc hezké, spokojenost :) je pravda, že zabalení by mohlo být lepší, na rozích byl prodřený igelit a konce poliček již vyčuhovaly ven - naštěstí i tak přežily bez úhony
Z
Zdeněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2021
Přišlo v pořádku, kompletní s plánem na sestavení, bez chyby.
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2021
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2021
Super.. I holky to zvládnou ????.
Kvalita produktu odpovídá ceně. Ale způsob zabalení byl hrozný. Přišlo to naštěstí nepoškozené ale skoro celé rozbalené.
DV
David Voleman
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2021
drevo je drevo dobre
Regaly dorazily ,ale nedostatečně zabaleno a tím pádem poškozeno.
Až na tohle jinak vše v pohodě
