Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 11
 

DŘEVĚNÝ REGÁL Maxi 6N 230x120x50 - BOROVICE

 
Výška: 230 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: borovicové dřevo
Počet políc: 6
Nosnost police: 100 kg
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 965 Kč
2 450 Kč bez DPH
Kategorie POLICOVÉ REGÁLY - Dřevěné
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Regál série Maxi je velmi esteticky vyhotovený - ideální pro interiér vašeho domova. Lze s ním zacházet jako s jednotlivým kusem nábytku nebo rozšířit o další regály z naší nabídky v různých rozměrech.
 
Regály jsou zpracovány stejným způsobem,  díky tomu si můžete vytvořit útulný pokoj, elegantní knihovnu nebo koupelnu, ve které dřevěné prvky místnost určitě zahřejí a učiní z ní útulný koutek. Regál je velmi funkční, protože nezabírá mnoho místa a lze ji umístit téměř v každé místnosti.
 
Každá police má nosnost 100 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Latě na policích jsou montovány podélně. Každa z polic se k nohám regálu montuje pomocí dvou šroubů. Regály série maxi jsou svým vzhledem velmi podobné regálem série B. Hlavním rozdílem oproti sérií B je nosnost. Při regálech Maxi je vzýšená nosnot jednotlivých polic. Docílilo se to použitím hrubších dřevěných latí, z nichž je regál montovaný.
 
Nohy regálů série Maxi jsou předpřipravené na montáž. Každá z nohou má předvrtané díry pro upevnění polic.
 
Výška: 230 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka dreva police: 14 mm
Tloušťka a šířka dreva nohy: 14 mm x 80 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolně každých 13 cm
Materiál: borovicové dřevo 
Počet polic: 6
Nosnost police: 100 kg
Nosnost regálu: 600 kg
Montáž: police se šroubuje k noze
 
Všechny prvky regálu byly vyrobeny ze zdravé borovice, čtyřstranně zpracované. Dřevo je suché a bez vad. Regály posíláme v demontovaném stavu. Instalace na základě přiložených pokynů je velmi jednoduchá a netrvá déle než 15 minut.
 
Mezi řešení, která odlišují tuto řadu regálů od konkurence, patří možnost zvednutí stojanu pomocí speciálních konektorů BRML. Díky dalším prvkům můžete vytvářet libovolné skladové kompozice.

Podobné produkty

Šířka 120
Hloubka 50
Řada Maxi
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TM Avatar autora | 1.5.2023
regál je bezproblémový až na malé detajly které dělaly problém u složení ale po vyřešení nebrání funkci. regal je nutno prikurtovat ke stene chybejci vetrovani zpusobuje ze pri samostatnem stani se vyzname muze kyvat. ale kotvici prvky vcetne hmozdinek byli prilozeny detajly: 6 chybějcích vrutů (u druhého regálu byli správně tj spíše náhodná chyba a vruty jsou standartní tj bez problémů nahrazeny) větří souboj byl s usazením nohy kdy u nekolika polic byla buto spatne roztec děr proti dírám v noze a nebo něco bylo neznatelně prohnuto a bylo treba trochy síly zarovnání poslecních 2 polic vuci poslední noze (sroubovano postupne police ve stejnem rozestupu celou délku (cca 35 cm), ale po zachyceni vrutu do predvrtanych der jiz nebyl problem posledni detajl je kosmeticky a to ze na nekolika mistech zustaly znacky oranzovym sprejem z vyroby ale jedna se pouze o kosmeticky detajl
5
RK Avatar autora | 19.10.2022
Kvalitní regál, velmi snadná montáž, perfektní přístup k zákazníkovi