Kovový regál řada STANDARD II 220x100x40 - pozinkovaný

Výška: 220 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 40 cm
Nosnost police: 200 kg
Hmotnost regálu: 23 kg 
Provedení: pozinkovaná ocel
Dokumentace: potvrzení o shodě, bezpečnostní certifikát
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
1 679 Kč / ks 1 388 Kč bez DPH
Kovový regál řada STANDARD II 220x100x40 - pozinkovaný
Standard II 5P 1
Tip
Celková nosnost regálu: 1000 KG, Počet Políc: 5, Rozměr regálu: 220x100x40
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do: 3.6.2024
1 679 Kč / ks
1 388 Kč bez DPH
Skladový regál Standard II je určen náročným zákazníkům. Je vhodný pro skladování zboží ve skladech a dílnách, ale pro svůj elegantní vzhled a estetickou úpravu se hodí i do obchodů či velkoobchodů. Police, které byly vyrobeny z MDF desky a na spodní části posíleny ocelovou příčkou, mají nosnost 200 kg. Police jsou upevněny pomocí stabilní spojky, která má formu kulovitých vykrojení, které dokáží zajistit stabilitu a pevnost polic. Regál Standard II můžeme využívat samostatně nebo jednotlivé regály můžeme pospojovat, přičemž se stanou součástí jedné velké série. Zároveň je možné kombinovat jednotlivé police v sérii. Montážní otvory na zadní a boční straně regálu umožňují připojit jednotlivé regály k sobě navzájem nebo je možné připojit regál ke zdi, čímž se dosáhne ještě větší stabilita. Elegantní a trvanlivé regály Standard II se hodí všude tam, kde je potřebná plná funkčnost a dobrý vzhled.
 
Výška: 220 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 40 cm
Tloušťka plechu nohy: 0,8 mm
Tloušťka plechu police: 0,8 mm
Profil nohy: L - 30 mm x 30 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolná 
Materiál: pozinkovaný plech, MDF deska 
Počet polic: 5 
Nosnost police: 200 kg
Nosnost regálu: 1000 kg 
Hmotnost regálu: 23 kg 

Montáž: zaskakovací police, šroubovací nohy
Dokumentace: potvrzení o shodě, bezpečnostní certifikát
 
Středová příčka pod každou policí
 
Na regálech série Standard II se uprostřed každé police nachází zpevňovací příčka, která zpevňuje celou konštrukci. Takáto police je schopna unést při rovnoměrném rozložení až 200kg.
 
Inovantívne vyražení jamek uprostřed jazýčků
 
Police regálu Standard II  jsou k nohám připevněny pomocí bezšroubovému systému. Díky vyražení jamek v středech jazýčků je eliminována vůle mezi jednotlivými komponenty přičemž konstrukce regálu je mnohem stabilnější. Police je možné nastavovat každé 3cm po celé délce nohy.
 
Spojování nohou pomocí šroubů
 
Nohy regálu Standard II se spojují pomocí šroubů M6 a spojky. Šroubovací systém spojení nohou zajišťuje maximální pevnost spoje a celkovou stabilitu regálu. Pozor při konkurenčních produktech se nohy spojují pouze zasouvací spojkou. V balení také najdete i plastové nožičky proti poškrábání podlahy.
 
Montážní otvory
 
Nohy regálu Standard II mají na každé straně montážní otvory, které nám mohou posloužit k připevnění regálu ke stěně nebo ke spojení regálů mezi sebou co navíc přidá na celkové stabilitě konstrukce. Regál je možné použít i bez jakéhokoliv přichycení.
 
Výplň police z desky MDF
 
Jako výplň police byla použita deska MDF. Tento materiál je ekologický, bezpečný pro uživatele a šetrný k životnímu prostředí. Povrch desky je hladký což ji odlišuje od dřevotřískové. Deska spadá do hygienické třídy E1.
 
Šikovné využití
 
Nohy regálu se spojují ze dvou částí tím pádem je možné regál poskládat i jako pracovní stůl.
 
Garance spokojenosti
 
Pokud přijdete na to, že regál je velký nebo malý nebo budete chtít zboží vrátit stačí nás kontaktovat. Na naše náklady objednáme přepravu u vás doma a zboží vyměníme. V případě vrácení zboží vám vrátíme 100% kupní ceny.
Kategorie: 220x100x40
Záruka: 2 roky
Výška: 220
Šířka: 100
Hloubka: 40
Řada: Standard
Povrchová úprava: Pozinkovaný
5
2x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Z Avatar autora | 17.1.2024
Musím upozornit všechny že ačkoliv je udaná výška 220cm tak výška je pouze 216cm! Jelikož jedna stojna se skládá ze 2x108cm. Dále některé prolisy na stojnách nejsou udělané pořádně a proto do některých prostě ani s pomocí síly nezasunete krajnice police. Dále hrany stojny jsou ostré pozor na to. Regál stojí plní svůj účel a jinak je docela bytelný. Za všechno toto 3/5.
3
P Avatar autora | 15.2.2022
Nohy regálu jsou slabé, jedna mi zřejmě kvůli tomu dorazila trochu ohnutá, ale to by nemělo mít vliv na funkci. Stejně tak po sešroubování nohou i přes velmi důkladné utažení měly nohy trochu vůli, nedržely tak jako u silnějších regálů. Co ale konkrétně pro mě bylo nejhorší - regál neměří 220 cm, ale pouze 216 cm! Takže pozor na to, pokud byste to plánovali navázat přesně na další prvky (jako jsem chtěl já).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: