Kovový regál řada STANDARD II 200x90x50 - pozinkovaný

Výška: 200 cm
Šířka:  90 cm
Hloubka:  50 cm
Nosnost police: 200 kg
Hmotnost regálu: 25 kg 
Provedení: pozinkovaná ocel
Dokumentace: potvrzení o shodě, bezpečnostní certifikát
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
1 646 Kč / ks 1 360 Kč bez DPH
Kovový regál řada STANDARD II 200x90x50 - pozinkovaný
Standard II 5P 1
Akce Tip
Celková nosnost regálu: 1000 KG, Počet Políc: 5, Rozměr regálu: 200x90x50
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do: 25.6.2024
1 646 Kč / ks
1 360 Kč bez DPH
Skladový regál Standard II je určen náročným zákazníkům. Je vhodný pro skladování zboží ve skladech a dílnách, ale pro svůj elegantní vzhled a estetickou úpravu se hodí i do obchodů či velkoobchodů. Police, které byly vyrobeny z MDF desky a na spodní části posíleny ocelovou příčkou, mají nosnost 200 kg. Police jsou upevněny pomocí stabilní spojky, která má formu kulovitých vykrojení, které dokáží zajistit stabilitu a pevnost polic. Počet polic regálu si umíte v případě potřeby zvýšit dokoupením dodatkové police. Regál Standard II můžeme využívat samostatně nebo jednotlivé regály můžeme pospojovat, přičemž se stanou součástí jedné velké série. Zároveň je možné kombinovat jednotlivé police v sérii. Montážní otvory na zadní a boční straně regálu umožňují připojit jednotlivé regály k sobě navzájem nebo je možné připojit regál ke zdi, čímž se dosáhne ještě větší stabilita. Elegantní a trvanlivé regály Standard II se hodí všude tam, kde je potřebná plná funkčnost a dobrý vzhled.
 
Výška: 200 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka plechu nohy: 0,8 mm
Tloušťka plechu police: 0,8 mm
Profil nohy: L - 30 mm x 30 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolná 
Materiál: pozinkovaný plech, MDF deska 
Počet polic: 5
Nosnost police: 200 kg
Nosnost regálu: 1000 kg
Hmotnost regálu: 25 kg 

Montáž: zaskakovací police, šroubovací nohy
Možnost dokoupení dodatkové police
Dokumentace: potvrzení o shodě, bezpečnostní certifikát
 
Středová příčka pod každou policí
 
Na regálech série Standard II se uprostřed každé police nachází zpevňovací příčka, která zpevňuje celou konštrukci. Takáto police je schopna unést při rovnoměrném rozložení až 200kg.
 
Inovantívne vyražení jamek uprostřed jazýčků
 
Police regálu Standard II  jsou k nohám připevněny pomocí bezšroubovému systému. Díky vyražení jamek v středech jazýčků je eliminována vůle mezi jednotlivými komponenty přičemž konstrukce regálu je mnohem stabilnější. Police je možné nastavovat každé 3cm po celé délce nohy.
 
Spojování nohou pomocí šroubů
 
Nohy regálu Standard II se spojují pomocí šroubů M6 a spojky. Šroubovací systém spojení nohou zajišťuje maximální pevnost spoje a celkovou stabilitu regálu. Pozor při konkurenčních produktech se nohy spojují pouze zasouvací spojkou. V balení také najdete i plastové nožičky proti poškrábání podlahy.
 
Montážní otvory
 
Nohy regálu Standard II mají na každé straně montážní otvory, které nám mohou posloužit k připevnění regálu ke stěně nebo ke spojení regálů mezi sebou co navíc přidá na celkové stabilitě konstrukce. Regál je možné použít i bez jakéhokoliv přichycení.
 
Výplň police z desky MDF
 
Jako výplň police byla použita deska MDF. Tento materiál je ekologický, bezpečný pro uživatele a šetrný k životnímu prostředí. Povrch desky je hladký což ji odlišuje od dřevotřískové. Deska spadá do hygienické třídy E1.
 
Šikovné využití
 
Nohy regálu se spojují ze dvou částí tím pádem je možné regál poskládat i jako pracovní stůl.
 
Garance spokojenosti
 
Pokud přijdete na to, že regál je velký nebo malý nebo budete chtít zboží vrátit stačí nás kontaktovat. Na naše náklady objednáme přepravu u vás doma a zboží vyměníme. V případě vrácení zboží vám vrátíme 100% kupní ceny.
Kategorie: 200x90x50
Záruka: 2 roky
Výška: 200
Šířka: 90
Hloubka: 50
Řada: Standard
Povrchová úprava: Pozinkovaný
5
1x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
JL Avatar autora | 14.11.2022
Regál po sestavení asi fajn. Jen jeho sestavení je o nervy. Myslel jsem, že postavím nohy a k nim rovnou celé police, ale ve skutečnosti sestavujete k nohám čtyři díly police, středová podpěra se přichytává dost chatrným zámkem (řekl bych, to snad nemůže nikdo myslet vážně). Když chcete polici posunout, musíte polici kompletně rozebrat a znovu složit v nové pozici. Pracujte jen s rukavicemi, hrany jsou opravdu ostré. Kupoval jsem 3 regály a dvě balení přišly poničené a u jednoho vysypaná polovina šroubků, bohužel dírou mimo krabici. Ale to je záležitost přepravce. Uvítal bych preciznější návod, je to na lupu.
3
LP Avatar autora | 7.10.2022
Velmi ostré hrany kovové konstrukce. Jednu polici jste mi poslali poničenou a silně zašpiněnou!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: