Dodatková police k Průmyslovému regálu 180x100

Nosnost police: 300 kg
Tloušťka police: 15 mm
Rozměr police: 165 x 97 cm
Dokumentace: potvrzení o shodě
Dostupnost Do 15 dnů
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení
1 680 Kč / ks 1 388 Kč bez DPH
Dodatková police k Průmyslovému regálu 180x100

Dodatková police průmyslových regálů slouží k doplnění do již existujícího průmyslového regálu. Jelikož regály v základní verzi obsahují 3 police s nosností 300kg/police, tak lze do segmentu vložit ještě další 3 police. Je to z důvodu, že každý segment regálu má celkovou nosnost 2000kg.

Průmyslový regálový systém s velkým rozpětím vyrobený z vysoce kvalitní oceli. Tento regálový systém má hlavní využití ve skladech, archivech, továrnách, maloobchodě a velkoobchodu. Regál je navržen pro ruční nakládání, tedy ne pomocí vysokozdvižné techniky. Jelikož se jedná o průmyslový regál, je připraven k intenzivnímu používání, je odolný a velmi pevný. Všechny prvky rámu jsou vyrobeny z oceli se zinkovanou povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost vůči poškození, korozi a chemikáliím. Každý segment regálu lze zatížit až do hmotnosti 2000 kg. Police regálu má maximální nosnost 300kg. Proto je možné do regálu dokupovat samostatné police, a tak si umíte přizpůsobit regál podle Vašich potřeb.

- regál je určen k ukládání volně loženého zboží (ne paletového)
- snadná a rychlá montáž
- možnost rozšíření pomocí doplňkového segmentu
- police jsou vyrobeny z pevné dřevotřískové desky o tloušťce 15 mm
- možnost přizpůsobení výšky polic a to každých 25 mm
- možnost volného přístupu z obou stran regálu

Police obsahuje:
2x nosník police 170 cm
2x podpěry police
1x dřevotřísková police 165x97 cm

Technické parametry
Nosnost police: 300 kg
Tloušťka police: 15 mm
Rozměr police: 165 x 97 cm
Dokumentace: potvrzení o shodě

Výhodou modulárního - segmentového systému je možnost stavět regály do délek, které se požadují na daném místě. Regál umíte bez problému kdykoli rozšířit, případně část demontovat a zkrátit tím řadu regálů. Segmentový systém výrazně snižuje náklady a minimalizuje ztráty prostoru.

Rychlá montáž

každý nosník police se k noze regálu upevňuje zaskakováním, což je rychlá metoda bez zbytečného zdržování. Kvůli bezpečnosti je každý tento spoj ošetřen bezpečnostním šroubem, čili regál bude i přes rychlé složení dostatečně pevný a nehrozí vyskočení police z nohy.

 

 

 Tvoření regálových řad

Jelikož u těchto průmyslových regálů existuje možnost zakoupení startovacího segmentu a dodatkového segmentu, je velmi snadné vytvořit si regál s potřebnou délkou. Případně si jej kdykoli prodloužit respektive zkrátit. Také to znamená, že šetřete prostor i finance, jelikož není třeba nohy regálu duplovat v každém segmentu. Dodatkový segment obsahuje pouze jednu sadu bočního rámu.

 

 Dodatková police

Další z výhod průmyslového regálu je možnost dokoupení dodatkové police. To vám umožní přizpůsobit regál podle potřeb skladování. Základní model obsahuje 3 police s nosností 300kg/police. Jelikož nohy segmentu jsou stavěny na zátěž až 2000kg/segment, je teoreticky možné do jednoho segmentu umístit až 6 polic.

 

Pevnost a stabilita regálu

Průmyslový charakter a tedy odolnost dodává tomuto regálu i masivní dřevotřísková police o tloušťce 15mm, která zaručuje trvanlivost a dostatečnou sílu k tomu, aby police unesla deklarované zatížení 300kg/police. Stabilitu regálu zajišťuje takzvané zavětření každého bočního rámu. Jedná se o vodorovné a příčné výztuhy, které zamezují regálu v kolísání a nežádoucím pohybu.

 

 

Kategorie: 200x180x100
Záruka: 2 roky
Šířka: 180
Řada: Průmyslové regály
Hĺbka: 100
Povrchová úprava: Pozinkovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: