Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

DŘEVĚNÝ REGÁL B-06 50x80x28 -BOROVICE

 
Výška: 50cm
Šířka: 80cm
Hloubka: 28cm
Materiál: borovicové dřevo
Počet políc: 2
Nosnost police: 40 kg 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
9.6.2023
410 Kč
339 Kč bez DPH
   
Kategorie POLICOVÉ REGÁLY - Dřevěné
Záruka 2 roky
 
Regál B-06 je velmi esteticky vyhotovený - ideální pro interiér vašeho domova. Lze s ním zacházet jako s jednotlivým kusem nábytku nebo rozšířit o další regály z naší nabídky v různých rozměrech. 
 
Regály jsou zpracovány stejným způsobem, díky tomu si můžete vytvořit útulný pokoj, elegantní knihovnu nebo koupelnu, ve které dřevěné prvky místnost určitě zahřejí a učiní z ní útulný koutek. Regál je velmi funkční, protože nezabírá mnoho místa a lze ji umístit téměř v každé místnosti.
 
Každá police má nosnost 40 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Latě na policích jsou montovány podélně. Každa z polic se ku každé noze regálu montuje pomocí dvou šroubů. Police je vložena do drážky vyfrézované v noze, za účelem větší stability a pevnosti.
 
Nohy regálů série B jsou předpřipravené na montáž. Každá z nohou mám předvrtané díry pro upevnění polic a také vyfrézované drážky na police, do kterých se police vsazují aby byla zajištěna stabilita celé konstrukce. Mezi řešení, která odlišují tuto řadu regálů od konkurence, patří možnost zvednutí stojanu pomocí speciálních konektorů BRML. Díky dalším prvkům můžete vytvářet libovolné skladové kompozice.
 
Výška: 50 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 28 cm
Tloušťka dreva police: 11 mm
Tloušťka a šířka dreva nohy: 11 mm x 60 mm
Vzdálenost mezi policemi: libovolně každých 20 cm
Materiál: borovicové dřevo 
Počet polic: 2
Nosnost police: 40 kg
Nosnost regálu: 80 kg
Montáž: police se šroubují k noze
 
Všechny prvky regálu byly vyrobeny ze zdravé borovice, čtyřstranně zpracované. Dřevo je suché a bez vad. Regály posíláme v demontovaném stavu. Instalace na základě přiložených pokynů je velmi jednoduchá a netrvá déle než 15 minut.

Podobné produkty

Šířka 80
Hloubka 28
Řada B
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
JD Avatar autora | 28.7.2022
špatně vyrezane spoje, latky nebylo možno zasadit do sebe přesně, takže celý regál je nasikmo
5
JZ Avatar autora | 17.1.2021
Regál splnil moje očekávání. Použila jsem ho jako nadstavbu na pracovní stůl a nahoru dala tiskárnu. Najednou mám spoustu místa na stole a navíc to vypadá naprosto přirozeně. Jinak montáž byla snadná, ale hodil by se mi k tomu aku šroubovák. Přece jen zašroubovat 16 dlouhých vrutů je dost, ale zase je záruka, že to fakt drží pevně.