Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Dřevěny kompostér KME-100x70

 
Výška: 70 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 100 cm
Hmotnost: 20 kg
Objem: 600 l biomasy
Materiál: tlakově impregnované borovicové dřevo
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
14.12.2023
1 175 Kč / ks
971 Kč bez DPH
   
Kategorie Dřevěné a plastové kompostéry
Záruka 2 roky
 

Jednou z nezbytných součástí zahrady šetrné k životnímu prostředí je kompostér. Slouží na sběr zeleného odpadu, kde se přeměňuje na užitečnou biomasu, která se později používá jako přírodní hnojivo. Použití umožňuje částečnou nebo úplnou náhradu za umělá hnojiva.

Kompostér snadno a rychle složíte, neboť ke složení nejsou potřeba žádné šrouby. Jednotlivé dřevěné latě se zasouvají do hranolů, sloužících jako nohy kompostér. Snadno odnímatelné late dobře poslouží i při zpracování spodní vrstvy biomasy.

Borové desky použité na výrobu kompostéru jsou ošetřeny pomocí tlakové impregnace. Je to účinný způsob ochrany dřeva před hnilobou a škůdci. Tato metoda se využívá i ve stavebnictví na ochranu dřevěných částí, které jsou vystaveny vlhkosti nebo styku s půdou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
PB Avatar autora | 3.10.2022
dost do sebe nepasuje, bez rašple je složení nemožné teda aspoň ten můj kus.
4
L Avatar autora | 27.7.2020
Velmi rychle vyřízená objednávka. Sestavení kompostéru bylo docela jednoduché, v některých případech byly ale zarážky, do nichž se nasouvaly boční desky, trochu úzké (nebo naopak vybrání v bočnících bylo trochu silnější), takže zarážky měly tendenci se štípat. Nakonec se ale sesatevní podařilo a kompastér již na naší zahradě funguje. Dřevo je mnohem příjemnější než nějaký plast. Jsem ale zvědav, jak dlouho dřevo vydrží a jestli bude jednoduché dokoupit zničené (shnilé) díly,,,